AzureDay North Poland 2016 – JustCloud

Wiesz że 3-4 Paźdźiernika jest konferencja AzureDay w Gdyni? I piszę o tym nie bez powodu na łamach bloga ponieważ będę miał przyjemność poprowadzić tam swoją autorką sesję na temat: Azure Resource Manager – zautomatyzowane powoływanie wirtualnych maszyn w chmurze.
Krótki opis mojej prezentacji: Sesja będzie techniczna, a zarazem prezentująca Azure Resource Manager gdzie dowiemy się, co to tak naprawdę jest i jakie wniosło zmiany w Azure. Zostanie omówiony i zaprezentowany proces automatyzacji z wykorzystaniem skryptów .json. Podczas demo na żywo obejrzymy jak działa z bliska konfigurowanie własnego skryptu .json, który powoła maszyny wirtualne w Azure. Deployment zostanie zaprezentowany z wykorzystaniem Visual Studio oraz konsoli PowerShell. Jeśli interesują Cię tematy ułatwiające administrację i chcesz uprościć swoją pracę to ta sesja zaprezentuje Ci, że praca Administratora nie sprowadza się tylko do przeglądania logów ?
Podczas prezentacji zobaczysz: czym jest ARM, organizację pracy z Azure, pracę nad skryptami .json, PowerShell ARM, Visual Studio do deploymentów w Azure.

Czy wiecie już o ARM wystarczająco żeby ominąć moją sesję? nie wydaje mi sie ? Dlatego szybko kupujcie bileciki na konferencje! Dla wszystkich fanów bloga JustCloud 20% zniżki na wstęp z kodem: WROAZURE

Dlaczego dostajesz taki kod? Ponieważ mam nadzieję że wzbudzę w Tobie chęć przyjechania i budowania nowej społeczności wraz z nami która rozwija sięw Polsce. Jeśli masz pytania nie wahaj się wpisuj w komentarzach na dole.

Link do strony konferencji:

azureday north poland